Travní koberce - zakládaní a údržba trávníků - sportovní i okrasné trávníky - automatické závlahové systémy - retenční systémy

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 4 slideshow 4

Jste zde

Sekačky na trávu

Robotické sekačky nová nabídka  firmy  TravníServis.cz
 
Naše firma dlouho zvažovala jestli zařadíme do své nabídky  robotické sekačky , důvody pro a proti byli  v rovnováze . Proti mluvili naše zkušenosti s kvalitou sečení trávy pomocí vřetenových sekaček, kdy jejich střih trávy je naprosto dokonalý  a pomáhá trávníku jak v zdravém růstu tak v houstnutí  a perfektním vzhledu .

Pro  robotické  je velké plus právě jejich pravidelné každodenní  sečení   , jelikož   vřetenová sekačka trávu perfektně usekne  a tráva ihned pokračuje v růstu musíte sekat trávu pravidelně při vegetačním období  i dvakrát týdně.  To co trávě neprospívá , je právě přerůstání a sekání trávy  více než o polovinu  délky stvolu.  

Seč trávy u robotických sekaček je pomocí  tenkých planžet  (žiletky)  kdy  princip je podobný rotačním sekačkám,  ale výsledek  díky vysokým otáčkám  rotoru a  ostrým  planžetám je srovnatelný s sekem vřetenovou sekačkou.
Výsledek  pro jedince kteří  sekaní  milují a je to pro ně zábavou  . Nekupovat  našetřit si na vřetenovou  (motorovou)  a  sekat trávu s láskou vytvářet různé obrazce čtverce a kruhy , protože ta to jediná dovolí  a přinese vašemu trávníku dokonalý vzhled  .

Pro  běžné uživatele pro ty kteří zapomenou nebo nemají  čas trávník sekat . Je robot na trávu ideální  řešení  seká  bez ohledu na vaši  pamět nebo vytížení  sama se dobíjí a vyžaduje minimální údržbu . Trávník nepřerůstá  zůstává hustý a pěkně posekaný stále se drží ve stejné výšce .

TravníServis .cz nabídka
Při založení nového trávníku navrhneme   i  ideální plochu pro  robotickou sekačku  zavedeme vodící  dráty přímo pod travní plochu tak ,aby je do budoucna nepoškodila  vertikutace nebo jiné podobné  zásahy .  Seřídíme  závlahu  a sekačku  ,aby  se vzájemně nepoškodili  ( sekačka nesmí  sekat v době závlahy) .Budeme provádět  pravidelný servis  vašeho trávníku , zavlažování , tak také  robotické sekačky .

TravniServis.cz – dokonalá péče o váš trávník.

TravniServis.cz – dokonalá péče o váš trávník.

 

Nabídka Robotických sekaček  Gardena

Robotická sekačka R50LiRobotická sekačka R50Li
Robotická sekačka pro ještě větší pohodlí, volný čas a kvalitu života.
500 m² +/-20% / 0,12 akr +/-20%, Li-ion, naměřená: 56 dB(A), garantovaná: 58 dB(A), 7,4 kg / 16,3 liber

Robotická sekačka R70LiRobotická sekačka R70Li
Robotická sekačka pro bezstarostný život, více volného času a perfektní trávník. Vhodná pro středně velké zahrady nebo pro zahrady s větší strukturou.
700 m² +/-20% / 0,17 akr +/-20%, Li-ion, naměřená: 58 dB(A), garantovaná: 60 dB(A
16,98 liber

Robotická sekačka SILENO+Robotická sekačka SILENO+
Robotická sekačka pro snadný život, více volného času a perfektní trávník. Pro větší zahrady nebo zahrady s členitými strukturami. S extra funkcemi!
1300 m² +/-20% / 0,32 akr +/-20%, Li-ion, naměřená: 56 dB(A), garantovaná: 60 dB(A), 9,8 kg / 21,6 liber
 

více najdete  www.travniservis,cz