Travní koberce - zakládaní a údržba trávníků - sportovní i okrasné trávníky - automatické závlahové systémy - retenční systémy

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 4 slideshow 4

Jste zde

Certifikace

Certifikát Hunter partner Premium 2020

Firma Interno s.r.o. obdržela  tento rok certifikát  Hunter partner Premium 2020. Naše firma zvýšila  obrat a počet úspěšně  realizovaných závlahových systémů oproti roku 2019. ,díky tomu můžeme nabídnout budoucím zákazníkům výhodnější služby a nabídku firmy Hunter  s maximálním odborným přístupem, návrhem a následnou realizací zavlažování  vašich zahrad a trávníků.

 

 

 

 

Certifikát Hunter partner Premium 2017

Firma Interno s.r.o. obdržela  tento rok certifikát  Hunter partner Premium 2017. Naše firma zvýšila  obrat a počet úspěšně  realizovaných závlahových systémů v roce 2016. Díky tomu můžeme nabídnout budoucím zákazníkům výhodnější služby a nabídku firmy Hunter  s maximálním odborným přístupem, návrhem a následnou realizací zavlažování  vašich zahrad a trávníků.

 

 

 

 

Nová certifikace v oboru Eletrikář

V roce 2O16 získala naše firma novou certifikaci a to v oboru Eletrikář – a tím se také bude rozšiřovat obor nabídky firmy Travniservis a to o čerpadla, jímky a přečerpávací systémy , které jsou nedílnou součástí závlahových systému . Za skvělé výsledky během studia ocenila vyučení také Hospodářská komora České republiky. [více zde]

 

Osvědčení českého svazu Greenkeeperů

V Březnu 2014 proběhla v Hluboké nad Vltavou obhajoba závěrečných prací v projektu Vzděláváním blíže jihočeské krajiny (reg. č. proj. CZ.1.07/3.2.08/02.0003). Celkem bylo úspěšně hodnoceno odbornou komisí 15 prací. Výsledek pro naší firmu byla úspěšná obhajoba závěrečné práce a získání certifikátu o úspěšném absolvování celého projektu který byl zaměřen na :krajinná architektura, dendrologie, pedologie a substráty, ochrana rostlin trávníkářství, mechanizace a ekonomika údržby krajiny.

 

Hunter 2014 - Partner

Naše firma získala i pro tento rok certifikaci pro odbornou instalaci závlahových systémů značky Hunter. Certifikaci předchazel určitý počet zrealizovaných zakázek pod odbornou kontrolou. Tímto certifikátem můžeme všem stavajcím i novým zákazníkům garantovat, že jejich závlaha bude provedena v souladu norem a pravidel kvalitní odborné instalace závlahových systémů .

 

Rain Bird - Partner

Naše firma získala certifikaci pro odbornou instalaci závlahových systémů značky Ran Bird . Tímto certifikátem můžeme všem stávajícím i novým zákazníkům garantovat, že jejich závlaha bude provedena v souladu norem a pravidel kvalitní odborné instalace závlahových systémů . Jedná se o žádanou značku závlahových systémů a společně se značkou Hunter představují špičku mezi profesionálními závlahovými systémy

 

Hunter 2013 - Partner

Certifikát Hunter Naše firma získala certifikaci pro odbornou instalaci závlahových systémů značky Hunter. Certifikaci předchazel určitý počet zrealizovaných zakázek pod odbornou kontrolou. Tímto certifikátem můžeme všem stavajcím i novým zákazníkům garantovat, že jejich závlaha bude provedena v souladu norem a pravidel kvalitní odborné instalace závlahových systémů .

 

Blíž Jihočeské krajině

Naše firma se účastní odborného projektu pod záštitou Českého svazu greenkeeperů. Jedním z cílů projektu je vytvořit certifikované vzdělávání pro posluchače projektu, které bude součástí greenkeeperského vzdělávání potřebné pro tuto profesi. Úspěšní absolventi budou moci deklarovat vzdělání na úrovni greenkeeper a toto vzdělávání dále rozvíjet.

Hlavním cílem projektu je vytvoření a pilotní ověření funkčního vysoce odborného programu na téma údržby veřejné zeleně a krajiny. Obsahem vzdělávacího programu bude především seznámení jeho účastníků s problematikou zakládání, správy zeleně a údržby krajiny, dále zahradních a krajinářských úprav a problematikou trávníkářství. Realizací projektu dojde k rozšíření současné nabídky dalšího vzdělávání o nový, vysoce specializovaný obor.