Travní koberce - zakládaní a údržba trávníků - sportovní i okrasné trávníky - automatické závlahové systémy - retenční systémy

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 4 slideshow 4

Jste zde

Osvětlení zahrad Led osvětlení 12 V

Osvětlení zahrad

Poznejte příjemnou atmosféru světel, stínů, barev a odrazů světelných paprsků od osvětlených stromů, keřů chodníků v okolí domu.

Nasvícené jezírko ,pergola, starý strom naprosto změní atmosféru vaší noční zahrady . Moderní design zahradnich svítidel z našich kolekcí zahradních osvětlovacích systémů GARDEN LIGHTS, DESIGN COLLECTION, LUDECO a stejně tak objevte designově dokonalé tvary venkovních zahradních lamp TULI, které není třeba skrývat před deštěm.

Osvětlení zahrad

Uvažujete o závlaze, uvažujte o světlech ušetřete čas i peníze vše se dá vyřešit najednou u jedné firmy.

Kabely pro světla můžete rozvádět pomocí drážek , společně ze závlahou. Pro světla se používá stejný zdroj jako pro světla 12 V. Ovládací jednotka závlahy, může také ovládat funkci světel.

Nejprve Vám pomůžeme vybrat světla podle vaší fantazie a předpokládaného použití, vhodné druhy svítidel. Modely lze libovolně kombinovat. Naši odborníci Vás detailně seznámí s jejich parametry, použitým světelným zdrojem, příkonem a požadavky na umístění. Důležitá je samozřejmě i volba světelného zdroje, odstínu světla a způsobu jeho šíření.K dispozici jsou vzorky světel které můžeme vyzkoušet přímo u vás na zahradě.

Navrhneme pro Vaši zahradu vhodný typ a výkon transformátoru a zvolíme vhodné místo pro jeho umístění. Případně můžeme zpracovat celý projekt zahrady závlahy a osvětlení.


Pro ovládání světel lze použít ovládače a senzory.
  • Ovládaní přímo pomocí - ovládací jednotky zavlažování + senzor setmění.
  • Samostatné ovládání , senzor setmění + libovolná doba svícení (možnost dálkového ovládání).
  • Ovládání pomocí senzoru pohybu . Zapnuti při pohybu- vypnuti po určité nastavené době.
  • Veškeré možnosti se dají různě kombinovat.

Zahradní osvětlení je zejména vhodné pro světelné efekty a dekorace, dotvářející celkovou atmosféru Vaší zahrady