Travní koberce - zakládaní a údržba trávníků - sportovní i okrasné trávníky - automatické závlahové systémy - retenční systémy

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 4 slideshow 4

Jste zde

Jednotka Hydrawise

hydrawise.com/Nepřesné zavlažování a plýtvání vodou je již minulostí. Na trh příchází jednotka s názvem HYDRAWISE od výrobce zavlažovacích systémů Hunter.

Jednotka hydrawise umožňuje přístup pomocí aplikace pro smartphone s OS android nebo iOS.
Vaše zavlažování můžete nastavovat, pouštět a kontrolovat odkudkoliv na planetě, jedinou podmínkou je přístup k internetu.

Díky napojení jednotky na meteorologické stanice v okolí je jednotka schopna kontrolovat nastavení délky závlahy v závislosti na meteorologických podmínkách ve vaší lokalitě.

Další nespornou výhodou je umožnění přístupu do systému Vašemu závlaháři který je tak schopen zásahu a kontroly vaší závlahy pomocí svého telefonu. Případné závady na závlaze které jednotka vyhodnotí a zašle závlaháři jako notifikaci lze rychle reagovat na vzniklé problémy. Jednotka Vám tak ušetří čas i peníze na ušetřených výjezdech závlaháře pro přenastavení jednotky.

Jednotka hydrawise podporuje řadu periferií jako např. Flowmeter neboli průtokoměr.

Průtokoměr v reálném čase vyhodnocuje průtok potrubím závlahy a dokáže tak odhalit porušené potrubí nebo úniky vody na armaturách závlahy. V případě vyhodnocení problému jste informování přímo do telefonu zároveň s Vaším závlahářem a jste tak schopni problém vyřešit chvíli po vzniku závady.
Porušené potrubí na závlahách se často zjistí až po týdnech od porušení. Většinou v okamžiku kdy máte již na zahradě podmáčený flek nebo Vám přijde vyúčtování za vodu. Instalací jednotky HYDRAWISE těmto problémům předcházíte.
Jednotku Hydrawise je možné instalovat na stávající zavlažovací systém. Nelze ji však instalovat na 100% zavlažovacích systémů. Je-li možné instalovat jednotku na Vaší stávající závlahu je potřeba individuálně posoudit při osobní návštěvě.

Firma Travniservis.cz prošla odborným školením firmy Hunter a tento systém  nabízí HYDRAWISE   od začátku roku 2017.

Více na  https://www.hydrawise.com/
 

hydrawise.com/